Chai latte tusolaj
| Egységár: | 25,90 Ft/ml |
| Kortyoltál már igazán fűszeres Chai lattét? | |
| Átlagos értékelés: |
(2)
|
| Elérhetőség: | Készleten |
| Várható szállítás: | 2026. január 29. |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
Kortyoltál már igazi fűszeres Chai lattét? Új fürdőkülönlegességünk illatával ennek a kedvenc italunknak szeretnénk hódolni. Igazi spa hangulatot teremt, melyet a Chai latte fűszerek keltenek életre: vanília, gyömbér, kardamom szegfűszeg, fahéj, szerecsendió, édesnarancs fokozza a fenséges hangulatot.
Gazdag, lágy és selymes olaj, mely fürdőzés közben lágyan felhabosodik a bőrön és nem csak tisztítja, de hidratálja, ápolja és bársonyossá teszi. Édes zuhanyzás vagy bársonyos fürdőzés – mindkét álmot teljesíti!
Oszlass el néhány cseppet a bőrödön, majd vízzel habosítsd fel és öblítsd le!
Vigyázat! A kád és zuhanyzó csúszóssá válhat a termék használatával!
- A Sri Lankai fahéj meleg, élénk, édeskés illatú, a parfümkészítésben és az aromaterápiában egyaránt elismert illóolaj.
- Töményen fertőtlenítő, gombaölő és vírusölő.
- Bőrbe masszírozva tónusjavító, keringés serkentő, afrodiziákum.
- A gyömbér kulináris értékeit és terápiás jótékony hatásait igen régóta ismerik.
- A rizómák (gyökértörzsek) desztillálásával nyert illóolajat az aromaterápiában étvágygerjesztő és frissítő hatásáért használják.
- A parfümkészítők a meleg, fás illatjegyeket hordozó illatáért kedvelik, de gyulladásgátló hatásának, a perifériás keringést serkentő és tónusjavító tulajdonságainak köszönhetően a kozmetikában is értékes illóolajnak számít.
- Az aromaterápiában ismert afrodiziákum és általános frissítő.
- Segítséget nyújt, ha fáradtnak érezzük magunkat.
- A kardamom egy intenzív, egyedi aromával rendelkező afrodiziákumként ismert fűszer, amelyet az Ayurvéda gyógyászat is alkalmaz emésztési zavarok esetén vagy általános roboráló szerként.
- A zöld kardamom szemekből nyert tiszta illóolaj az aromaterápiában is nagyra becsült termék, szellemi és fizikai kimerültség, levertség esetén alkalmazzák.
- Gyakran fordul elő parfümök alkotó elemeként, bár leginkább a férfiaknak szánt illatosítókban. Nálunk a Spirit of Casablanca parfümolajban és a Férfi arckrémben találod még meg, egy kis rafinált, pikáns, fás illatjeggyel ajándékozza meg a termékeinket.
Összetevők: mandulaolaj (BIO), természetes tenzid komplex, illatanyag (természetes), E-vitamin,fahéj illóolaj, gyömbér illóolaj, szegfűszeg illóolaj, kardamom illóolaj, limonén*, linalool*, citral*, benil-benzoát, cinnamal*, eugenol* geraniol*
Ingredients: Prunus amygdalus dulcis oil (BIO), Polyglyceryl-4 Caprylate, Aqua, Sodium Lauroyl Glutamate, Decyl Glucoside, Diglycerin, Parfum (natural), Tocopherol, Cinnamomum zeylanicum leaf oil, Zingiber officinale root oil, Eugenia caryophyllus leaf oil, Elettaria cardamomum seed oil, Limonene*, Linalool*, Citral*, Benzyl benzoate*, Cinnamal*, Eugenol*, Geraniol*
*Az illóolaj természetes komponense
Figyelmeztetés! Még a természetes összetevők is okozhatnak bőrallergiát!
Vélemények

